Falcon Eyes Voeding SP-AC15-5A 3 Pin Oude Type
Klik op het plaatje voor een vergroting
onbekend.gif
De Falcon Eyes Voeding SP-AC15-5A 3 Pin is een separate voeding die u met diverse Falcon Eyes LED-lampen kunt gebruiken. Het geheel bestaat uit een voeding met een 3-pins XLR plug. U kunt de SP-AC15-5A gebruiken als reserveonderdeel, wanneer u uw stroomkabel bijvoorbeeld bent kwijtgeraakt of graag de beschikking hebt over een extra voeding. U kunt de SP-AC15-5A onder andere gebruiken met de Falcon Eyes RX-TD en Sophies series (zie optionele accessoires).
• Input: 100-240VAC 50/60Hz
• Output: 15VDC 5A