Falcon Eyes Voeding SP-AC15-7A 4 Pin Oude Type
onbekend.gif
De Falcon Eyes Voeding SP-AC15-7A 4 Pin is een separate voeding die u met diverse Falcon Eyes LED-lampen kunt gebruiken. Het geheel bestaat uit een voeding met een 4-pins XLR plug. U kunt de SP-AC15-7A gebruiken als reserveonderdeel, wanneer u uw stroomkabel bijvoorbeeld bent kwijtgeraakt of graag de beschikking hebt over een extra voeding. U kunt de SP-AC15-7A onder andere geschikt voor de volgende Falcon Eyes lampen;
  • RX-18TD
  • RX-29TDX
  • RX-718
• Input: 100-240VAC 50/60Hz
• Output: 15VDC 7A